Нека с две чертички грейнат нашите очички!!!

Форум за заключени и неактуални теми.

Модератори: Ianitza, kama4e

Re: Нека с две чертички грейнат нашите очички!!!

Мнениеот vannessa на 06 Фев 2012 12:44

Здравейте и от мен, то вече стана обяд!
Мая, дано този път закъснението да ти е много дълго!
Таис, хубаво е да се изчака закъснение, за да може теста да покаже по-точно, иначе може само да се разочароваш, ако теста е отрицагтелен, а в действителност да си бременна. Знам обаче, че е много трудно да се чака и аз непрекъснато броя дните. Ти имаш ли някакви симптоми, мина ли ти овулацията вече? По принцип, ако имам повече симптоми едва ли и аз бих издържала да изчакам до датата на М, но като нямам почти никакви, като е сега, разчитам единствено на изненада и по-голямо закъснение на цикъла. :(
Изображение
Аватар
vannessa
Пристрастен
 ---

Мнениеот Tais на 06 Фев 2012 12:58

Аз даже ПМС нямам и затова ме е страх да вярвам на каквито и да било симптоми,като нищо ще взема да си ги въобразя,а не искам да се разочаровам ако не се е получило този месец.Овуто ми беше тези дни,да се надявам че сме я улучили.Знам че е хубаво да се изчака закъснение,ама не знам как ще се сдържа :roll:
Изображение
ИзображениеИзображение
Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!!
Аватар
Tais
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот vannessa на 06 Фев 2012 15:46

ssissetoo написа:Ванеса аз с първата бременност ако трябва да бъда честна не помня какви симптоми съм имала , но сега нямах абсолютно никакви освен че ме наболяваха гърдите , което е напълно нормално и за мц .
Мая стискам палци :jesus:

Благодаря, Сисе! Правя си извод, че в повечето случаи симптомите не се покриват, но чувствителността на гърдите е най-показателния и почти винаги присъства. При мен бяха чувствителни, и то много само, когато забременях, иначе не ги усещам или съвсем лекичко преди да ми дойде, но и това е рядко.
Другата Сисе, днес май беше споменала, че си отново на доктор, ще чакаме да ни разкажеш как е минало и какво става с теб. Надяваме се на хубави новини! :D
Весито и тя де са включва по-често, че с тази хубава графика, ме съмнява, че този месец май ще има две чертички. :P
Изображение
Аватар
vannessa
Пристрастен
 ---

Мнениеот didika76 на 06 Фев 2012 17:25

priatelka написа:Добро утро сладурки, да пием по едно кафенце, че тази нощ не можах да спя Изображение
Сладурки с теста мисля да изчакам, предния месец ми закъсня с 6 дена, сякаш не ми се бърза с теста ... страх ме е :emon26:

Майче, това нощно безсъние е един от симптомите на началната бременност, мисля че ще ни зарадваш скоро!!! Дай Боже, стискаме ти палци.........направи тест, когато ти усещаш че е време... :emon22:
Момичета, относно признаците горе-долу са болезнени гърди, безсъние, глад до гадене през нощта, сутринта. Но като цяло и при първата и при втора бременност горе-долу едно и също.
Успех желая на всички очакващи момичета, дано се осъществи скоро вашата мечта и да се зарадваме всички тук.......
Аватар
didika76
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот vannessa на 06 Фев 2012 17:34

Диди, благодяря, че се включи и ти по въпроса със симптомите!
Калинка, къд се губиш, ти също тези дни нечакаше? Дано ни зарадваш с хубава новина!
Изображение
Аватар
vannessa
Пристрастен
 ---

Мнениеот didika76 на 06 Фев 2012 17:45

sissa написа:Според указанията за тестове на ову при 35-дневен цикъл тестовете трябва да се започнат на 18-ти ден. Но аз вчера имах едни болки, които ги имах при ову и затова от вчера ги почнах едва на 14-ти ден. Втората черта беше доста силна за толкова ранно тестване. Днес е малко по-бледа, но я има, а не би трябвало. И аз не знам какво да мисля. По принцип моята ову е доста късна. В понеделник съм пак на фоликулометрия, да видим какво ще се види.

И моята януари беше ненормално ранна, при моя цикъл от 32-35-40 дни, но точно тогава се появи белтъкообразния секрет и аз си направих експеримент с тестове Овю и Клиър Ову паралелно, положителен беше два поредни дни, после втората черта избледня. Но се оказа, че съм имала ранна овулация без да очаквам и ето че се получи. Така че действайте здраво!
Аватар
didika76
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот gerito88 на 06 Фев 2012 18:03

didika76 написа:
sissa написа:Според указанията за тестове на ову при 35-дневен цикъл тестовете трябва да се започнат на 18-ти ден. Но аз вчера имах едни болки, които ги имах при ову и затова от вчера ги почнах едва на 14-ти ден. Втората черта беше доста силна за толкова ранно тестване. Днес е малко по-бледа, но я има, а не би трябвало. И аз не знам какво да мисля. По принцип моята ову е доста късна. В понеделник съм пак на фоликулометрия, да видим какво ще се види.

И моята януари беше ненормално ранна, при моя цикъл от 32-35-40 дни, но точно тогава се появи белтъкообразния секрет и аз си направих експеримент с тестове Овю и Клиър Ову паралелно, положителен беше два поредни дни, после втората черта избледня. Но се оказа, че съм имала ранна овулация без да очаквам и ето че се получи. Така че действайте здраво!

Диде как си, нищо не казваш, нямали да направиш темича за месеца в който чакаш бебче, изчислявала ли и си термина, кога трябва да е, в коя седмица си!!!
Пожелавам на другите моммичета, както и на себеси, бързо да се приместим при теб :congratulations:
Изображение
Аватар
gerito88
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sissa на 06 Фев 2012 18:08

Здравейте и от мен. Днес бях за втори път на фоликулометрия. Имам много голям фоликул 24,7. Каза, че може да се спука в всеки един момент, но може и утре и в другиден. Това е много рано обаче за моя цикъл и въобще за дните, в които до сега ми е била ову. Не съм очаквала да е сега. Взех си ову тестове и да видим какво ще покажат. Би трябвало вече да са положителни, но много ме съмнява. В петък и събота бяха отрицателни. Вчера не съм правила. Днес да видим, след малко ще направя. Даже днес се обадих и казах на мъжо, защото той в сряда няма да е в Варна, ако може да си отмени ангажимента,че трябва :inbed: всеки ден. Ще го изтормозя тази седмица :emon26: А бе то ще кажеш, че тез тестове за ову масово изкупуване. Влизам в аптеката да ги купя, казват свършиха вече, утре ще докарат нови. Целия народ се е втурнал да прави бебета, така ми изглежда :emon15: :sm_family: :sm_newsm05_33: В четвъртък ме вика да видим дали се е спукал, макар че трябваше в петък, ама нищо. Това много ме опасява да не стане като при Герито, да се окаже задържан фоликул. Още един хормон измисли да ми пусне. То толкоз хормони вече станаха. Този път ЛХ, но като ми вземат кръв, а не както ние ги правим с тестовете. Това е за сега от мен. Ох, дано стане този месец :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
Изображение
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sissa на 06 Фев 2012 18:33

Току-що правих тест и е с по-бледа черта от предните дни, вече не знам какво да мисля :emon32: :hair:
Изображение
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот vannessa на 06 Фев 2012 18:51

Сисе, развесели ме много. Нещата май вървят доста добре за теб този месец. В четвъртък на прегледа ще се види какво е станало. Действайте много активно тези дни. :inbed: :inbed: :inbed: :inbed: Хич не го жали мъжа ти. :emon15: :emon15: :emon15: :emon15:
Много странно, че теста за овулация не ти е положителен. :roll: :roll: :roll: Правиш ли го според правилата 3-4 часа да не пиеш течности и да не ходиш до тоалетна? Може пък утре да е положителен или в други ден. :roll: :roll: :roll: Много ще ми е интересно какво ще покажат тестовете паралелно с прегледите и фоликуметрията.
Ха, ха, и при нас е така в аптеките с тези тестове за овулация, сигурно ги разграбват веднага. :emon15: :emon15: :emon15: За следващия месец съм си решила, че ще обиколя, ако трябва всички аптеки, но ще си взема Oview.
Изображение
Аватар
vannessa
Пристрастен
 ---

Мнениеот gerito88 на 06 Фев 2012 19:05

sissa написа:Здравейте и от мен. Днес бях за втори път на фоликулометрия. Имам много голям фоликул 24,7. Каза, че може да се спука в всеки един момент, но може и утре и в другиден. Това е много рано обаче за моя цикъл и въобще за дните, в които до сега ми е била ову. Не съм очаквала да е сега. Взех си ову тестове и да видим какво ще покажат. Би трябвало вече да са положителни, но много ме съмнява. В петък и събота бяха отрицателни. Вчера не съм правила. Днес да видим, след малко ще направя. Даже днес се обадих и казах на мъжо, защото той в сряда няма да е в Варна, ако може да си отмени ангажимента,че трябва :inbed: всеки ден. Ще го изтормозя тази седмица :emon26: А бе то ще кажеш, че тез тестове за ову масово изкупуване. Влизам в аптеката да ги купя, казват свършиха вече, утре ще докарат нови. Целия народ се е втурнал да прави бебета, така ми изглежда :emon15: :sm_family: :sm_newsm05_33: В четвъртък ме вика да видим дали се е спукал, макар че трябваше в петък, ама нищо. Това много ме опасява да не стане като при Герито, да се окаже задържан фоликул. Още един хормон измисли да ми пусне. То толкоз хормони вече станаха. Този път ЛХ, но като ми вземат кръв, а не както ние ги правим с тестовете. Това е за сега от мен. Ох, дано стане този месец :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:

Сисе знаех си аз че тия дни ще ти е овуто, действайте с пълна гас :inbed: :inbed: :inbed: и дано следващия път като отидеш да ти каже че се е спокал фоликула и да е станало чудото, имам много големи надежди за теб тоя месец. За тестовете за овулация нищо не мога да кажа защото не съм си правила.
Изображение
Аватар
gerito88
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sissa на 06 Фев 2012 19:06

Лошото Ванеса е,че не знам дали наистина трябва да действаме активно тези дни, за да не се разреди съвсем материала за момента, в който настъпи ову, защото според теста няма да е днес или утре, но според големината на фоликула е скоро момента. Не знам даже дали до го карам да си отменя ангажимента в сряда, защото според тестовете до сега ову ми е доста по-късно :emon32: :madd: :verymad: Ще се поболея :!:
Изображение
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот sissa на 06 Фев 2012 19:14

Оффф Гери, ти имаш големи надежди за мен, обаче аз нямам големи надежди за себе си. Нещо не е в ред при мен и още не знам какво.
Изображение
sissa
Жител на Mamaibebe
 ---

Мнениеот gerito88 на 06 Фев 2012 20:26

sissa написа:Оффф Гери, ти имаш големи надежди за мен, обаче аз нямам големи надежди за себе си. Нещо не е в ред при мен и още не знам какво.

Сисе, според мен вярвай на фоликуметрията повече от колкото на тестовете, според мен действайте днес и утре пък човека го пусни да си свърши работата в сряда :D и четвъртак пак направете опит, мисля че овулациятати е тези дни, дори ако го правите през ден пак би трябвало да я хваните. ТРЯБВА ДА ВЯРВАШ ЧЕ ЩЕ СТАНЕ, ЗАТОВА ДЕЙСТВАЙ И НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ!!!!
Изображение
Аватар
gerito88
Фен на Mamaibebe
 ---

Мнениеот vannessa на 06 Фев 2012 20:53

Сисе, Гери е напълно права, вярвай повече на фоликуметрията. Тестовете може и да грешат при някои жени и обстоятелства. Също така овулацията може да не е по едно и също време всеки месец, особено при по-дълъг цикъл. Кой ден ти е днес и каква е дължината на цикъла ти? Щом докторката ти е казала, че най-късно в други ден ще се спука фоликула, значи е така. Сега правете секс всеки ден, в сряда пропуснете, тъкмо да починете и в четвъртък пак, а и тогава ще имаш информация от следващия преглед и ще решиш какво да правиш за сладващите дни. Вярвам в успеха ви този месец и силно стискам палци! :emon22:
Изображение
Аватар
vannessa
Пристрастен
 ---

ПредишнаСледваща

Назад към Архив